Hakkımızda

Ana sayfa » Hakkımızda
Hakkımızda 2017-07-23T16:23:21+00:00

Merhaba!

Markamıza dâir tüm bilgileri bulabileceğiniz bu sayfamızı dikkatlice okumanızı rica edeceğiz. MisyonVizyonOluşum gibi vb. başlıklar altında ve tüm şeffaflığımızla karşınızdayız. Markamız Adana’nın en iyi bilinen yıkama servisi olma yolunda kararlı ve hızlı adımlarla ilerlemektedir. Hizmet esnasında kullandığımız ürünleri Ekipmanlarımız adlı sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Misyon

Markamız Adana’nın Çukurova, Seyhan, Sarıçam ve Yüreğir ilçelerinde temizlik ve yıkama esaslı hizmetler sunmaktadır. Halı ve Koltuk yıkama hizmetlerimiz diğer uygulamalarımıza nazaran en popüler olan işlemlerimizdir. Vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimizde ana unsurumuz hijyen ve sanitasyon kuralları ve sonrasında müşteri memnuniyetidir. Ve hemen hemen her yazımızda bu sloganımıza rastlayabilirsiniz:

Günün herhangi bir saatinde denetleme ve’de leziz ikramlarımızdan tatma amaçlı merkezimizi incelemeye gelebilirsiniz.

Ayrıca sunduğumuz hizmetler müşterilerimiz tarafından ne derece beğeniliyor? Bu sorunun en net ve hakiki cevabını sosyal medya hesabımızdaki değerlendirmeler kısmından öğrenebilirsiniz. Sizde biliyorsunuz ki bu kısma yazılanlar asla ve asla değiştirilemiyor veya silinemiyor. Bu anlamda memnun olan veya olmayan tüm müşterilerimiz kendine has düşüncelerini özgün bir biçimde yazabilmekte.

Markamız ProTapis, Adana’da yaşayan tüm ailelerin ve firmaların temizlik ve yıkama taleplerine taliptir. Şubeleşme sistemiyle bana yakın halı yıkamacı ihtiyaçlarınıza daha kısa sürelerde cevap vererek kurumsal bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Bize Hemen Ulaşın!

Günün herhangi bir saatinde bizleri arayabilirsiniz.

İletişime Geç