Adana Halı Yıkama

adanus adana hali yikama

Adana halı yıkama hizmetlerinde uzun yıllara dayalı bir tecrübe sahip olan firmamız, evlerinizde görsel güzelliği sağlayan halılarınızın hijyen garantisi ile yıkanması konusunda hizmet vermektedir. İleri teknoloji ürünü makina ve ekipmanlarla temizlenen halılarınız, en hızlı teslimat koşullarıyla evlerinize teslim edilmektedir. Evlerinizde ve işyerlerinizde kış boyu kapalı alanlarda kalan halılar, zamanla bakteri oluşumuna uygun bir zemin haline gelmektedir. Hastalıklara sebep olacak bir ortama dönüşen halılar, özellikle küçük çocukların sağlığı konusunda büyük tehlike arz etmektedir. Firmamız tamamen bitkisel şampuanlarla garantili yıkama yaparak tüm bakteri ve mikrop oluşumlarına son vermektedir.

Çukurova halı yıkama konusunda uzman personel ve yüksek teknoloji ürünü tam otomatik halı yıkama makinalarıyla sektörde öncü olan firmamız, Adana il ve ilçelerinde kaliteye dayalı hizmet anlayışı ilkesini benimsemiş bir anlayışa sahip bir şekilde hizmet vermektedir. Her geçen gün büyüyen müşteri portföyümüz, güven ve tavsiye modeliyle genişlemektedir. Hızlı teslimat ve en uygun fiyat garantisiyle verdiğimiz hizmetlerde müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir. Geniş bir servis ağına sahip olan firmamıza ulaştığınızda aynı gün adreslerinizden alınan halılarınız, uzman personelimiz tarafından yıkanarak kapalı alanlarda kurutulmakta ev en hızlı teslimat garantisiyle adresinize iade edilmektedir.

Seyhan halı yıkama taleplerinizde 7/24 randevu sistemine uygun olarak çalışan firmamız, tüm hizmetlerinde hijyen konusundaki titizliği ile tanınmaktadır. Yapılan tüm hizmetler kalite standartlarına uygun bir şekilde profesyonel yöntemlerle yapılmaktadır. Uzmanlar tarafından yapılan halı yıkama işlemleri, halıda biriken kir, toz ve lekelerin kalıcı olarak çıkarılmasına yönelik olarak yapılmaktadır. Firmamızda yapılan tüm halı yıkama işlemleri belirli aşamalardan oluşan bir düzende yapılmakta ve kalıcı temizlik sağlamaktadır.

Halı Yıkamada Yer Alan Aşamalar

Adana halı yıkama konusunda uygulama yöntemleri açısından tam bir profesyonellik içeren hizmetlerimiz, belirli aşamaların birbirini takip ettiği bir sistemler bütünüdür.

  • Halıların Teslim Alınması
  • Toz Alma
  • Yıkama
  • Durulama
  • Kurutma
  • Teslimat

Aşamalarından geçerek evlerinize teslim edilen halılarınız, tüm mikrop ve bakteriden arındırılmış son derece hijyenik bir şekilde güvenle kullanıma hazır hale getirilmektedir. Öncelikle üzerinde biriken tozlar, modern toz alma makinalarıyla alınarak ilk aşama tamamlanır. Daha sonra yıkama ile devam eden işlemlerde, bitkisel şampuanlar kullanılarak tam otomatik halı yıkama makinaları ile yıkanan halılar, derinlemesine temizlik yapılarak tüm mikroplardan arındırılır. Ev hanımları tarafından elle yıkamalarda sağlanamayan derinlemesine temizlik, modern makinalar tarafından yapılarak tam hijyen sağlanmaktadır.

Çukurova halı yıkama işlemlerinde belirli bir uygulama düzenine göre yıkanan halılar, bol su ile yapılan durulama ile tüm kir ve lekelerin temizlenmesi işlemine tabi tutulur. Bu işlemin ardından ilk günkü gibi canlı renklerine kavuşan halılar, son aşama olan kurutma işlemlerinde herhangi bir dış etkiye karşı korunmak üzere kapalı alanlarda kurutmaya alınır. Kurutma salonlarında tam anlamıyla kurutulan halılar, kaliteli ambalaj malzemeleri kullanılarak paketlenip servis araçlarımızla evlerinize teslim edilir. Her aşamasında profesyonel yöntemlerin kullanıldığı halı yıkama hizmetlerinde aranması gereken en önemli özellik, hijyenik temizlik, hızlı teslimat, uygun fiyattır. Firmamız tüm bu özelliklere sahip olarak hizmet vermekte ve garantili yıkama konusunda sektörde öncülük yapmaktadır.

Seyhan halı yıkama taleplerinizde firma iletişim numaralarından bize ulaşarak garantili halı yıkama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kurulduğu ilk günden beri yoğun insan emeği ve ileri teknolojiyi birbiriyle harmanlayarak hizmet veren firmamız, hızlı teslimat konusunda oldukça hassas prensiplere bağlı olarak çalışmaktadır. Evlerin süsü olan halıların yokluğu, evlerde konfor eksikliğine sebep olarak görsel anlamda kötü etki yaratmaktadır. Bunun bilincinde olan firmamız, en kısa sürelerde en etkili temizlik yöntemlerini kullanarak halılarınızı en kısa sürede teslim etmektedir. Halı yıkama konusundaki tüm sorunlarınızda firmamızla iletişim sağlayarak geniş bilgi alabilir en uygun fiyat ve hijyen garantisi ile hizmet talep edebilirsiniz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (8 puan, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...