Hakkımızda

Kurumsal Temizlik Şirketi Bakımından Adana'nın EN'i 🙂

Bize Hızlı Bakış

Merhaba. Adanus Temizlik nedir? Kimdir? Nereden gelmiştir? Nereye gidiyordur? Faaliyetleri ve ilkeleri nelerdir? Ne tür bilgi | belgelere sahiptir? vb. tüm sorularınızın cevabını bu sayfamızda bulacaksınız. Öncelikle sitemizin tamamen özgün olduğundan emin olabilirsiniz.

Bize Genel Bakış

Bir işi en iyi kim yapar? Tabi ki ustası demi? Bizce HAYIR! Bir işi en iyi yapan kişi; O işte yıllarca emek vermiş ve o işin her türlü halini görmüş yaşamış tabiri caizse ehli olmuş kişi BİLİR.

Bizler tamı tamına 12 senedir Temizlik ve 15 senedir ise Halı Yıkama hizmetleri ile haşır neşiriz. Bu anlamda el dokuma halısının nasıl durulanacağından tutunda PVC penceredeki güneşten dolayı kurumuş plastik kabuğun dahi nasıl kolayca çıktığının bilincindeyiz. Bizler önce emek sonra rızk ilkesiyle hayatını idame ettiren kendi halinde işini seven/severek yapan kişileriz. En önemli özelliklerimizden biri ise olumsuz müşteri sayımız sıfırdır.

Görev Ve Amaç

Bizler Temizlik ve Yıkama hizmetlerini Adana'nın  Çukurova ilçesinde teknolojiyi hijyenle buluşturarak görev yapmaktayız. Hijyen ve Sanitasyon kurallarına riayet ederek görev yapan personellerimizin genel bilgilerine Ekibimiz adlı sayfadan ulaşabilirsiniz.

Uyguladığımız tüm hizmetlerdeki yegane amacımız siz değerli Adanalılara adil ve gerçekçi hizmetler sunmaktır. Daha da açık konuşmak gerekirse “Para elbette ki bir şekilde kazanılabilir” Fakat bizim önceliğimiz para değil gönüllerdir.

Hedef ve Mutlu Son

Her yeni gelişen teknolojiyi bünyemize uyarlayarak daha kısa sürelerde daha sağlıklı hizmet nasıl uygulanır bunun takipçisiyiz. Bunun en bariz örneği: Yüksek katlı binalarda camın dışını silmek için artık dışarıya çıkmaya gerek kalmıyor. Mıknatıs teknolojisi orada bize merhaba diyor 🙂

Medya her ne kadar da mutlu son kelimesini insanlara yanlış aksettirmiş olsa da biz yine de kullanacağız. Bizce; hizmet sorunsuzca tamamlanır ve mekanınızdan ayrılırken o yüzünüzdeki “Ellerinize sağlık” tebessümü bize sevinç ve’de kıvanç katar.

Para İade Garantisi

Adana'da para iade garantisi prosedürü ile hizmet veren tek marka olmaktan sevinç duyuyoruz. Belirli bir sebep gösterdiğiniz taktirde uyguladığımız hizmete karşılık hiç bir ücret talep etmeden mekanınızdan ayrılıyoruz. Şimdiye dek hiç bir şekilde bizden ücret iadesi isteyen müşterimiz "Ne Mutlu ki" olmadı.