Adana Koltuk Yıkama

adana adanus koltuk yikama

Adana koltuk yıkama sektöründe öncü kuruluşlar arasında yer alan firmamız, uzman personel ve son teknoloji ürünü yıkama makinaları ile hizmet vermektedir. Adana ve ilçelerinde garantili ve kaliteli hizmet anlayışıyla hizmet üreten firmamız, hijyen konusunda taviz vermez yapısı ile öne çıkmaktadır. Ev ve işyerlerinde kullanılan ve dekoratif özelliği ile vazgeçilmez eşyalar arasında yer alan koltukların yıkanması, uzmanlık isteyen ve titiz bir çalışma gerektiren bir hizmettir. Sürekli kullanımda olması sebebiyle birçok kir ve lekeye maruz kalan koltuklar, belirli bir süre sonra görsel özelliğini yitirmekte ve solgun renklere bürünmektedir.

Çukurova koltuk yıkama konusunda uzman personeller ve modern koltuk yıkama makinaları ile hizmet veren firmamız, koltuklarda leke ve kirlerden oluşan bakteri ve mikropları yok ederek tam arınma ve hijyenik bir ortam oluşturmaktadır. Koltuklarda ıslak bez ile yapılan temizlikler sonrasında, insan sağlığı açısından son derece tehlikeli bir bakteri türü olan mayt ( akar) ve parazitlerin üremesine uygun bir ortam oluşmaktadır. Yüzeyden derinlere inen ıslaklık, nemli bir katman haline gelerek milyonlarca mikrop ve bakterinin üreme alanı haline gelmektedir. Firmamız 7 aşamalı olarak yapılan profesyonel koltuk yıkama işlemleriyle, tüm mikrop yuvalarını kalıcı olarak ortadan kaldırmaktadır.

Seyhan koltuk yıkama konusundaki hizmet taleplerinizi alan güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz, servis ekiplerimizi en hızlı şekilde adreslerinize yönlendirmektedir. Adana il ve ilçelerinde hizmet veren firmamız, kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibine sahip bir anlayışla hizmet vermektedir. Bu sebeple tüm hizmetlerimiz yüksek kalite standartlarına uygun yöntemlerle yapılmaktadır. Yıpranma, renk atma ve solma konusunda garantili hizmetler veren firmamız, en son teknoloji ürünü olan koltuk yıkama makinalarıyla kir ve lekeler konusunda garantili çözümler üretmektedir. En etkili temizlik kimyasallarının kullanıldığı koltuk yıkama işlemleri profesyonel kadromuz tarafından özenle yapılmaktadır.

Adana Koltuk Yıkamada 7 Aşamada Tam Temizlik

Adana koltuk yıkama işlemleri, belirli aşamaların profesyonel personelimiz tarafından sırasıyla yapılmasıyla yerine getirilmektedir. Bu işlemler büyük bir itina ile ve garantili sonuçlar içerecek özenle yapılmaktadır.

  • Toz ve yüzeyde birikmiş kalıntıların temizlenmesi
  • Kumaşa uygun kaliteli şampuan seçimi
  • Koltukların püskürtme yoluyla ıslatılması
  • Motorlu Makine ile fırçalama işlemleri
  • Emiş gücü yüksek makinalarla vakumlama yapılması
  • Kir ve Lekelerin son kontrolü
  • Kurutma

Her bir aşaması son derece dikkatle yapılan işlemler sonucunda koltuklar ilk günkü parlak renklere kavuşmakta ve görsel etkisi %100 oranda artış göstermektedir. Tüm kir, leke ve mikroplardan arındırılan koltuklar, güven içerisinde kullanıma hazır hale getirilerek, hizmet tamamlanmaktadır.

Çukurova koltuk yıkama konusunda uzun yılların birikimine sahip olan firmamız, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek modern ekipmanlarla hizmet vermektedir. Her biri konusunda uzman olan personelimiz, yoğun insan emeğinin teknoloji ile mükemmel uyumunun en iyi örneklerini sunmaktadır. Müşterilerimizden alınan randevulara en kısa sürede intikal eden ekibimiz, gerek yerinde yıkama, gerekse firma merkezimizde yıkama hizmetlerinde kılı kırk yaran hassasiyetle görev yapmaktadır. Koltukların ev konforuna katkısı ve verdiği görsel katkının bilincinde olan firmamız, evlerinizdeki yaşam kalitesinin yükselmesine katkı sağlamaktadır.

Seyhan koltuk yıkama hizmetlerinde garantili koltuk yıkama hizmetlerini en uygun fiyat seçenekleriyle sunan firmamız, 7/24 hizmet esasına göre hizmet vermektedir. Randevu kayıt sisteminde yer alan tüm müşterilerimiz en kısa sürede ziyaret edilerek, koltuk yıkatma ihtiyaçlarında ayrıcalıklı servis imkânlarımıza kavuşmaktadır. Adana ve ilçelerinde sürekli artan müşterilerimizin güvenine layık olabilmek adına her gün daha da gelişen yöntemlerle hizmet sunuyoruz. Ev ve işyerlerinizde tüm koltuk çeşitlerinin kir ve lekelerden arındırılarak yenilenmesi için, firma iletişim hatlarından bize ulaşabilirsiniz. En kaliteli temizlik malzemeleri ve modern ekipmanlarımızla, en uygun fiyat garantisiyle hizmet alabilmek için sadece randevu almanız yeterli olacaktır.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (7 puan, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...