Adana Stor Perde Yıkama

adana stor perde yikama

Adana stor perde yıkama konusunda profesyonel yöntemlerle hizmet veren firmamız, aynı gün teslimat ve ücretsiz montaj avantajları ile sektörün öncü firmalar arasında yer almaktadır. Adana ve ilçelerinde hizmet veren firmamız uzman personel ve en ileri teknolojiye sahip makine ve ekipmanlar ile hizmet sunmaktadır. Evlerinizin ve işyerlerinizin görsel güzelliğinde önemli bir yere sahip olan stor perdeler, mutlaka uzman kişiler tarafından işleme tabi tutularak yıkanmalıdır. Kolalı kumaşlardan üretilen apreli bir kumaş cinsi olan stor perdeler, özensiz yapılan yıkama işlemlerinden sonra kalıcı şekil bozuklukları oluşarak kullanılmaz hale gelebilmektedir. Firmamız kırışıklığı önleyen solüsyonlar kullanarak kırılma katlanma gibi sorunların önüne geçmektedir.

Çukurova stor perde yıkama taleplerinizde firmamızla iletişime geçtiğinizde, en kısa sürede adreslerinize ulaşan uzman servis personelimiz, hizmete en hassas biçimde perdelerin yerinden çıkarılması ile başlamaktadır. Mükemmel bir temizlikle sonuçlanan işlemler sonrası streçlere sarılan perdeleriniz, herhangi bir lekeye maruz kalmaması için eldiven kullanarak yerine monte edilmektedir. Ev ve işyerlerinde hem dekoratif özelliği hem de güneşten korunma amaçlı kullanılan stor perdeler, ayrıca normal bir perde işlevi de görerek toz ve uçucu haşeratın eve girişini de önlemektedir. Bu sebeple belirli sürelerde toz ve güneş ışığı etkisine maruz kalan stor perdelerin belirli periyotlarla yıkanarak temizlenmesi gereklidir.

Seyhan stor perde yıkama işlemlerinde en önemli husus yapılan yıkamanın uzman firmalar tarafından yapılıp yapılmadığı olmalıdır. En küçük bir dikkatsizlik stor perdelerde tahribata yol açarak zedelenme yaşanmasına sebep olmaktadır. Firmamız tarafından yoğun emek, teknik bilgi ve teknolojinin bir araya getirilmesi ile yapılan stor perde yıkamaları garantili sonuçlar içermektedir. Birçok farklı şekillerde yıkama işlemi uygulanabilen stor perdeler, firmaların tercihlerine ve imkânlarına göre değişkenlik gösteren sistemlerle yıkanabilmektedir. Bu sistemler arasında

  • Havuz Sistemi
  • Yere sererek
  • Ultrasonic Sistemle
  • Hidrosonıc sistemle stor perde yıkaması yapılabilmektedir.

Bu sistemlerin tercihlerinde stor perdenin yapımında kullanılan kumaşın ya da polyester ağırlıklı malzemenin cinside önemlidir.

Stor Perde Yıkama Hizmetleri Uzmanlık Gerektirir

Adana stor perde yıkama hizmetlerinde kaliteli temizlik maddeleri ve özenli bir çalışma ile yapılan hizmetlerimiz, müşteri memnuniyeti garantilidir. Titiz bir çalışma sonucu gerçekleştirilen stor perde yıkama hizmetlerinde uzun yılların birikimine sahip olan firmamız, ev veya işyerlerinizdeki stor perdelerin özenle yıkanıp steril bir şekilde yerine takılmasına kadar geçen süreçte kaliteden ödün vermeden hizmet üretmektedir. Stor perde yıkama işlemlerinde firma merkezimize getirilen perdeler, beyaz ışık kaynağına tutularak lekeleri tespit edilmekte, daha sonra etkili temizlik maddeleri ile oluşturulan suda bekletilerek leke ve kirlerin yumuşaması beklenmektedir.

Çukurova stor perde yıkama hizmetlerinde sonraki aşamada bir mekanizma ile yukarı çekilen stor perdeler, fıskiye şeklinde su tatbik edilerek lekelerden arındırılmaktadır. Daha sonra ısıtma ve kurulama işlemlerinin yapılması için, fan ve ısıtıcılar kullanılarak işlemler tamamlanmaktadır. En nihayet streçlerle sarılan stor perdeler montaj aşamasına gelindiğinde, eldiven kullanmak süratiyle steril bir şekilde monte edilmektedir. Tüm aşamaları profesyonel usulle tasarlanan yıkama işlemleri, uzman personeller tarafından büyük bir özenle yapılmaktadır. Kalite standartlarına uygun olarak yapılan tüm yıkama işlemlerinde müşteri memnuniyeti esas alınarak hizmet üretilmekte ve firma hizmetlerimiz tavsiye yolu ile gittikçe daha geniş kitlelerce kabul görmektedir.

Seyhan stor perde yıkama konusunda yılların tecrübesini gelişen teknoloji ile buluşturan firmamız, sektördeki en uygun fiyat uygulamaları ile de öne çıkmaktadır. Aynı gün teslimat yapılan stor perde yıkama hizmetlerinde ev ve ofislerinizin görsel güzelliğine katkı sağlayan perdeleriniz ilk günkü yeniliğine kavuşturulmaktadır. Kırışıklık giderici solüsyonlar kullanılarak yapılan işlemler en ufak bir şekil bozukluğu yaşanmadan uzun süre pırıl pırıl bir şekilde kullanılmak üzere evlerinize teslim edilmektedir. İhtiyaç duyduğunuz tüm yıkama taleplerinizde, firmamızın iletişim hatlarından bize ulaşarak bilgi talep edebilirsiniz.

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (7 puan, ortalama: 5,00 üzerinden 5)
Loading...